Volleybalvereniging

Rouveen

Onze vereniging

Welkom bij Volleybalvereniging Rouveen, een vereniging bedoeld voor iedereen die lekker op zijn of haar niveau wil volleyballen. Van jong tot oud en van ervaren tot nieuwkomer.

Meetrainen?

Benieuwd geworden?
Kom gerust eens kijken bij onze trainingen of wedstrijden. Meld je aan voor een proeftraining en we overleggen welk team het beste bij je past.

Contact

Heb je verder nog vragen of onduidelijkheden? Neem gerust contact met ons op via onze sociale media kanalen, e-mail of vul het contactformulier in.

onze vereniging

Een vereniging bedoeld voor iedereen die lekker op zijn of haar niveau wil volleyballen. Van jong tot oud en van ervaren tot nieuwkomer.

Dat was het doel sinds de oprichting en dat is het nog steeds. Naast het feit dat we het leveren van prestaties en daarmee op een zo hoog mogelijk niveau willen spelen belangrijk vinden, staat plezier altijd op één.

Ben jij opzoek naar een leuke en gezellige vereniging? Kom dan eens meetrainen! Of je nu nog nooit hebt gevolleybald of al jarenlang speelt, bij ons ben je van harte welkom. 

Bij onze vereniging staat plezier in het spel voorop. Bovendien regelen we ook een aantal keer per jaar activiteiten, zoals het mixtoernooi. Wil jij ook deel uitmaken van onze volleybalvereniging? Meld je dan nu aan om mee te trainen en ervaar zelf hoe leuk het is om te volleyballen!

wedstrijdprogramma

Vervallen wedstrijd: 1000BD1C 14, Datum: , Speellocatie: ? [...]

Wedstrijd: 1000MC2H2 AC, Datum: zaterdag 24 februari, 11:00, Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1, 8262GA Kampen [...]

Wedstrijd: 1000DPC LE, Datum: zaterdag 24 februari, 19:30, Speellocatie: Windesheim On Campus zaal 4/5, Campus 2 -6, 8017CA Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000D2K GK, Datum: dinsdag 27 februari, 20:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D3Q GK, Datum: donderdag 29 februari, 21:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 BC, Datum: zaterdag 2 maart, 9:00, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 EB, Datum: zaterdag 2 maart, 9:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 CA-1, Datum: zaterdag 2 maart, 9:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 DB-1, Datum: zaterdag 2 maart, 9:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 EA-1, Datum: zaterdag 2 maart, 10:00, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 BA, Datum: zaterdag 2 maart, 10:00, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 DB, Datum: zaterdag 2 maart, 10:15, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 BE-1, Datum: zaterdag 2 maart, 10:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 EB, Datum: zaterdag 2 maart, 10:30, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000MB2E2 BF, Datum: zaterdag 2 maart, 12:00, Speellocatie: Trasselt, Tilber 5, 7908PB Hoogeveen [...]

Wedstrijd: 1000MB2F2 EC, Datum: zaterdag 2 maart, 12:00, Speellocatie: Oosterholthoeve, Oosterholtseweg 11, 8271PS IJsselmuiden [...]

Wedstrijd: 1000D2I EB, Datum: zaterdag 2 maart, 13:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000JBHA2 CB, Datum: zaterdag 2 maart, 13:30, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX Sneek [...]

Wedstrijd: 1000MC2H2 CB, Datum: zaterdag 2 maart, 15:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000DPC EB, Datum: zaterdag 2 maart, 17:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D2K JG, Datum: dinsdag 5 maart, 19:30, Speellocatie: Bosbadhal, Boslaan 28, 8302AB Emmeloord [...]

Wedstrijd: 1000D3Q JG, Datum: dinsdag 5 maart, 20:00, Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1, 8262GA Kampen [...]

Wedstrijd: 1000DPC AE, Datum: donderdag 7 maart, 20:30, Speellocatie: Trasselt, Tilber 5, 7908PB Hoogeveen [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 BD, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 CB, Datum: zaterdag 9 maart, 9:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000D2I AE, Datum: zaterdag 9 maart, 14:00, Speellocatie: Huus van Sport en Cultuur Zuidwolde, Zuider Esweg 1 a, 7921JC Zuidwolde [...]

Wedstrijd: 1000MB2E2 DF, Datum: zaterdag 9 maart, 19:00, Speellocatie: De Trefkoele+, Ruigedoornstraat 108, 7721BR Dalfsen [...]

Wedstrijd: 1000D2K GI, Datum: dinsdag 12 maart, 19:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D3Q GI, Datum: dinsdag 12 maart, 21:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 AE, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 BD, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 BD, Datum: zaterdag 16 maart, 9:15, Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1, 8262GA Kampen [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 CB, Datum: zaterdag 16 maart, 9:30, Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1, 8262GA Kampen [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 CB, Datum: zaterdag 16 maart, 9:30, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 DA, Datum: zaterdag 16 maart, 10:00, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 BA, Datum: zaterdag 16 maart, 10:15, Speellocatie: Reflexhal, Dr. Damstraat 1, 8262GA Kampen [...]

Wedstrijd: 1000D2I EK, Datum: zaterdag 16 maart, 13:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MB2E2 CF, Datum: zaterdag 16 maart, 13:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000JBHA2 BD, Datum: zaterdag 16 maart, 15:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MC2H2 CA, Datum: zaterdag 16 maart, 15:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000DPC EK, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MB2F2 CA, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D2K HG, Datum: dinsdag 19 maart, 20:00, Speellocatie: De Triangel, Maanhuizenlaan 10, 8316AB Marknesse [...]

Wedstrijd: 1000DPC JE, Datum: vrijdag 22 maart, 19:00, Speellocatie: Sportfun, Sewei 3, 8501SP Joure [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 AB-1, Datum: zaterdag 23 maart, 10:00, Speellocatie: Agnieten Sporthal, Rondweg 2, 8064PA Zwartsluis [...]

Wedstrijd: 1000MB2F2 DC, Datum: zaterdag 23 maart, 10:00, Speellocatie: Sporthal Anna van der Breggen, Prinsenstraat 24, 8061ZC Hasselt [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 BC-1, Datum: zaterdag 23 maart, 10:30, Speellocatie: Agnieten Sporthal, Rondweg 2, 8064PA Zwartsluis [...]

Wedstrijd: 1000MB2E2 AF, Datum: zaterdag 23 maart, 14:00, Speellocatie: Noorderslag, Turflaan 1, 7776BJ Slagharen [...]

Wedstrijd: 1000D2I JE, Datum: zaterdag 23 maart, 18:00, Speellocatie: De Wiekelaar, G.W.Spiegelstraat 6, 7722ST Dalfsen [...]

Wedstrijd: 1000D2K GB, Datum: dinsdag 26 maart, 20:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D2I FE, Datum: zaterdag 30 maart, 14:00, Speellocatie: Drostenhal, van Pallandtlaan 1, 7742WJ Coevorden [...]

Wedstrijd: 1000JBHA2 AB-1, Datum: zaterdag 30 maart, 16:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000D3Q LG, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: Oosterholthoeve, Oosterholtseweg 11, 8271PS IJsselmuiden [...]

Wedstrijd: 1000D2K LG, Datum: vrijdag 5 april, 19:30, Speellocatie: Windesheim On Campus zaal 4/5, Campus 2 -6, 8017CA Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 AC, Datum: zaterdag 6 april, 9:30, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 BA, Datum: zaterdag 6 april, 10:00, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86A2 EB, Datum: zaterdag 6 april, 10:30, Speellocatie: Het Anker, Voorsterweg 36, 8042AD Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 BC-1, Datum: zaterdag 6 april, 11:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 BC, Datum: zaterdag 6 april, 11:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C86B2 DB, Datum: zaterdag 6 april, 12:00, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 BE-1, Datum: zaterdag 6 april, 12:15, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000C83A2 AB-1, Datum: zaterdag 6 april, 12:30, Speellocatie: Sporthal Zwolle-Zuid, Van der Heydenstraat 2, 8014ZZ Zwolle [...]

Wedstrijd: 1000D2I EI, Datum: zaterdag 6 april, 13:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MB2E2 FE, Datum: zaterdag 6 april, 13:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000JBHA2 BC-1, Datum: zaterdag 6 april, 15:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MC2H2 EC, Datum: zaterdag 6 april, 15:30, Speellocatie: De Burght, Godfried van Rhenenlaan 2, 8325EX Vollenhove [...]

Wedstrijd: 1000DPC EI, Datum: zaterdag 6 april, 17:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MB2F2 CB, Datum: zaterdag 6 april, 17:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D3Q GF, Datum: dinsdag 9 april, 19:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000D2K GF, Datum: dinsdag 9 april, 21:00, Speellocatie: Staphorst, Hoogeweg 21, 7951DV Staphorst [...]

Wedstrijd: 1000MC2H2 FC, Datum: zaterdag 13 april, 10:00, Speellocatie: Oosterholthoeve, Oosterholtseweg 11, 8271PS IJsselmuiden [...]

Wedstrijd: 1000JBHA2 DB-1, Datum: zaterdag 13 april, 12:30, Speellocatie: Bosbadhal, Boslaan 28, 8302AB Emmeloord [...]

Wedstrijd: 1000D2I HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:30, Speellocatie: Noorderslag, Turflaan 1, 7776BJ Slagharen [...]

Wedstrijd: 1000DPC HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: Koedijkslanden, Zuiderlaan 197, 7944EE Meppel [...]

onze teamsponsoren